УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » На Пісочинському шляхопроводі дороги М-18-1 км 0+518 ведуться роботи з влаштування нового ригелю

На Пісочинському шляхопроводі дороги М-18-1 км 0+518 ведуться роботи з влаштування нового ригелю

Станом на 30.06.2021 року виконано демонтаж мостового полотна, перильного, бар’єрного огородження, демонтаж балок 1 прогону, влаштовано один конус з боку смт Високий. Крім того, виконано роботи з розбирання ригелю споруди та підферменників. Вже влаштовано нові капітелі.

Наразі, на шляхопроводі через залізничні колії на автомобільній дорозі М-18-1 Під’їзд до Міжнародного аеропорту "Харків" виконуються роботи з влаштування нового ригелю.

Орієнтовий місяць відкриття руху через Пісочинський шляхопровід на автомобільній дорозі М-18-1 Під’їзд до Міжнародного аеропорту «Харків» на км 0+518 - серпень 2021 рік.

На час проведення капітального ремонту штучної споруди запроваджено закриття руху транспорту та пішоходів. Транзитний рух транспортних засобів здійснюється по автомобільним дорогам М-29, М-18 та М-03. Перепрошуємо за тимчасові незручності. Інформація про зняття заборони та відновлення руху автотранспорту буде надана згодом.

Виконує роботу  підрядна організація ТОВ «Харківмістдорбуд».

Історія Пісочинського шляхопроводу