Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » На трасі Н-26 Чугуїв-Мілове виконуються роботи з влаштування верхнього шару покриття (22.05.2020)

На трасі Н-26 Чугуїв-Мілове виконуються роботи з влаштування верхнього шару покриття (22.05.2020)

На трасі Н-26 Чугуїв-Мілове фінішний етап робіт - влаштування верхнього шару покриття. Цього року плануємо завершити роботу з влаштування верхніх і нижніх шарів дорожнього покриття на протяжності 68,4 км.

Одночасно виконуються ремонтно-будівельні роботи на кількох відрізках дороги:
- км 11 – км 15 - поблизу села Коробочкине обдаштовують автобусні зупинки;
- км 65 – км 68 – влаштовують прикрайковий залізобетонний збірний лоток для водовідведення з проїжджої частини;
- км 81 – км 83 - встановлюють бортовий камінь на всій протяжності дороги через м. Куп’янськ, влаштовують гідроізоляцію монолітної плити шляхопроводу;
- км 92 – км 110+735 – влаштовують верхній шар покриття зі щебенево-мастикового асфальтобетону, який постачають з виробничої бази в селищі Шевченкове на Харківщині. Щоденно укладають понад 1000 тонн щебенево-мастикової асфальтобетонної суміші виробленої заводом Ammann Global 160 Quick. Верхній шар уже влаштовано на площі близько 190 тис. кв. м. Також, дорожники проводять формування земполотна та відновлення узбіч.

(Щоб знайти місце розташування на карті певного відрізка дороги або км, заходьте на цю сторінку: https://kmplus.org.ua/ua, прописуйте потрібний км по певній дорозі і Вам показує точку на мапі)

У місцях проведення робіт рух автотранспорту організовано по одній половині проїзної частини у реверсному режимі за погодженою із Нацполіцією схемою. Звертаємо увагу водіїв на встановлені тимчасові дорожні знаки, необхідність дотримання правил дорожнього руху та вказівок регулювальників.

Загальна протяжність ділянки ремонту по Харківській області становить 108 км. Починаючи з 2016 року, підрядна організація «Автомагістраль-Південь» відновила ділянку траси Н-26 Чугуїв-Мілове км 2+635 – км 110+735, влаштувавши на всій її протяжності дорожню основу та вирівнюючий шар покриття. Також вже понад 64 км дороги виконані у верхньому шарі.

Завершення всіх робіт по данному об’єкту плануєтся на кінець літа / початок осені поточного року.

 

Прес- служба САД у Харківській області