УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » На виїзді з м. Чугуїв у напрямку с. Малинівка шляховики перейшли до ремонтних робіт другої половини мосту через р. Сіверський Донець на автошляху Н-26

На виїзді з м. Чугуїв у напрямку с. Малинівка шляховики перейшли до ремонтних робіт другої половини мосту через р. Сіверський Донець на автошляху Н-26

У кінці лютого місяця поточного року було організовано будівельний майданчик та розпочато поточний середній ремонт штучної споруди на автомобільній дорозі Н-26 Чугуїв-Мілове км 2+852.

На початку робіт шляховиками було виконано демонтаж мостового полотна половини споруди. Протягом трьох місяців було проведено ремонт правого проїзду, а саме: заміна мостового полотна з влаштуванням монолітної накладної плити, гідроізоляції, асфальтобетонного покриття у нижньому шарі, встановлено нове перильне та бар’єрне огородження, влаштовано водовідведення та покриття на тротуарах із зносостійкого сучасного матеріалу.

Наразі ведеться демонтаж другої половини споруди.  Продовжуються роботи з влаштування конусів, влаштування нових перехідних плит, ремонту опор та прогонових будов.

Рух автотранспорту здійснюється у реверсному режимі за допомогою світлофорного регулювання!

Підрядна організація: ТОВ ІНТЕХ КОМПЛЕКТ

Роботи планують завершити в другому півріччі 2021 року.

Довідково: Міст через р. Сіверський Донець розташований на автомобільній дорозі Н-26 на виїзді з м. Чугуїв у напрямку с. Малинівка. Довжина штучної споруди 108,94 п.м., рік побудови 1989 -  і з того часу капітально не ремонтувався.