УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » На вихідних (21.11 - 22.11.2020) очікується погіршення погодних умов - сніг з можливим переходом температури через "0°С"

На вихідних (21.11 - 22.11.2020) очікується погіршення погодних умов - сніг з можливим переходом температури через "0°С"

За даними Харківського гідрометеорологічного центру у Харківській області в суботу та неділю очікуються невеликі опади у вигляді снігу, мокрого снігу. Температура повітря протягом вихідних днів коливатиметься від -6°С морозу до +1°С тепла.

Для оперативного реагування на будь-які випадки ускладнення руху автошляхами державного значення, при Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини, здійснюється постійний моніторинг стану дорожнього покриття, у т.ч. за допомогою камер відеоспостереження, що встановлені понад автошляхами.

Вкотре нагадуємо водіям про необхідність обов'язкового використання зимових шин. У випадку різкого погіршення погодних умов, водії та перевізники можуть відстоятися на стоянках та місцях відстою для транспортних засобів.

Увага, у зв’язку з можливими опадами та переходом температури через "0°С", на дорогах області місцями може бути ожеледиця, що значно збільшить довжину гальмівного шляху і зменшить керованість автомобілем! З особливою обережністю рухайтеся по мостах та естакадах, відмовтесь від ризикованих маневрувань. Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху! 

У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера 336-77-00

 

Прес-служба САД у Харківській області.