УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » На якому етапі знаходиться зведення шляхопроводу біля с. Гракове і що залишилось виконати на дорозі М-03 Київ-Харків-Довжанський у напрямку на Донецьк (відеоролик)

На якому етапі знаходиться зведення шляхопроводу біля с. Гракове і що залишилось виконати на дорозі М-03 Київ-Харків-Довжанський у напрямку на Донецьк (відеоролик)

20 травня під час робочої поїздки заступники начальника Служби ознайомили голову ХОДА з ходом ремонтних робіт на дорозі М-03 Київ-Харків-Довжанський, зокрема з будівництвом шляхопроводу біля с. Гракове.

Шляхопровід на дорозі М-03 біля села Гракове км 553+506 був збудований у 1961 році і зараз перебуває в аварійному стані. За Програмою Велике будівництво до кінця 2021 року в рамках капітального ремонту планується побудувати штучну споруду довжиною 97,96 п.м. розраховану під сучасні навантаження.

Новий шляхопровід будується поруч з існуючим, яким зараз здійснюється рух транспорту. Після закінчення будівництва існуючий міст буде закрито. Роботи планується завершити в кінці 2021 року.

На сьогоднішній день виконані роботи з влаштування всіх опор (6 шт) ригелів, підферменників, шкафних стінок, змонтовано 16 балок. На об’єкт вже завезено 17 балок з 24 необхідних, які в повному обсязі будуть завезені та змонтовані до 28.05.2021р. Ведуться підготовчі роботи з влаштування земляного полотна підходів до споруди.

Підрядна організація: ТОВ "Мостобудівельний загін 112".