Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Нагадуємо, що дороги загального користування місцевого значення перейшли у сферу управління ХОДА

Нагадуємо, що дороги загального користування місцевого значення перейшли у сферу управління ХОДА

З 01 січня 2018 року автомобільні дороги загального користування місцевого значення перейшли із сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України  (у регіоні – Служба автомобільних доріг у Харківській області) у сферу управління обласної державної адміністрації (на баланс Департаменту капітального будівництва). Такі зміни відбулися в рамках децентралізації та згідно з розпорядженням КМУ від 2 жовтня 2013 року №759-р «Про передачу автомобільних доріг загального користування місцевого значення».

Для фінансування робіт з ремонтів та утримання місцевої мережі доріг з 01 січня 2018 року в областях діють обласні дорожні фонди.

На балансі Служби автомобільних доріг у Харківській області залишились лише автошляхи державного значення, загальною протяжністю – 2298,3 км., в т.ч. І категорія – 180,6 км: 571,9 км – міжнародні, в т.ч. І категорія – 180,6 км; 108,1 км – національні; 639,1 км – регіональні; 979,2 км – територіальні.

 

Прес- служба САД у Харківській області