УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Нагадуємо, що окрім сайту є офіційна сторінка у facebook, яку ми також використовуємо, як метод комунікації

Нагадуємо, що окрім сайту є офіційна сторінка у facebook, яку ми також використовуємо, як метод комунікації

Шановні користувачі доріг Харківщини!

Повідомляємо, що окрім сайту є офіційна сторінка у facebook, яку ми також використовуємо, як метод комунікації.

Прохання, коли Ви звертайтесь до нас у facebook щодо необхідності ремонту будь якої ділянки державної дороги (міжнародної, національної, регіональної або територіальної), пишіть найменування самої дороги, км, або прив’язку до місцевості, краще з GPS координатами.

Крім цього, про ями можна повідомляти через популярний мобільний додаток Waze. Як наголосив Керівник Укравтодору: "Такий канал інформування допоможе отримувати дорожнім службам дані в режимі реального часу (особливо важливо у період негоди) та виявляти найбільш проблемні ділянки."

На інтерактивній карті ремонтів доріг України можно побачити всю інформацію стосовно поточного середнього або капітального ремонту будь-якої ділянки дороги розташованої у Харківській області.

Відмічайте нашу сторінку, для більш оперативної відповіді.

Для отримання інформації про стан проїзду та оперативного реагування на надзвичайні ситуації телефонуйте, також, за номером диспетчера 336-77-00.

Номера відділів Служби - натисніть 

Нагадуємо, що Служба відповідає за стан автомобільних доріг загального користування державного значення.

Дороги місцевого значення - Державне підприємство "Дороги Харківщини".

Аварійний ямковий ремонт та експлуатаційне утримання доріг проводиться підрядним підприємством ДП «Харківський облавтодор». Експлуатаційне утримання доріг доріг М-18 та М-29 проводить ТОВ "АВТОМАГІСТРАЛЬ-ПІВДЕНЬ". 

Слідкуйте за новинами.

 

Прес- служба САД у Харківській області