УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Нагляд громадськості за ходом виконання ремонтних робіт 2020 року

Нагляд громадськості за ходом виконання ремонтних робіт 2020 року

Служба автомобільних доріг у Харківській області підтримує ініціативу Укравтодору щодо взаємодії  з громадськими організаціями та всіляко сприяє принципу прозорості, відкритості та нетерпимості до корупції. 

01.09.2020 було зроблено сумісний виїзд  начальника відділу будівництва, реконструкції та ремонтів, уповноваженого  з антикорупційної діяльності Служби автомобільних доріг у Харківській області  з членами Харківського осередку громадської організації  «Стоп корупції», які ознайомились з ходом робіт з поточного ремонту на автомобільний дорозі державного значення М-03 Київ-Харків-Довжанський        

В присутності громадськості, представників Служби, головного інженера відділу виробничо-технічного контролю ТОВ «Автомагістраль-Південь» та представників ГО «Стоп корупції» було проведено відбір кернів. Представники громадської організації отримали зразок відбору  для проведення незалежного контролю.

Лабораторні дослідження кернів дозволяють  визначити фізико-механічні властивості асфальтобетонної суміші, яка використовується при виконанні ремонтно-будівельних робіт згідно діючих норм.