УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Наразі влаштовано 81,3 км верхнього шару покриття на дорозі М-03 Київ – Харків – Довжанський (відеоролик)

Наразі влаштовано 81,3 км верхнього шару покриття на дорозі М-03 Київ – Харків – Довжанський (відеоролик)

В поточному році на дорозі М-03 Київ – Харків – Довжанський вже влаштовано 81,3  км верхнього шару покриття.

У тому числі, на дорозі I технічної категорії М-03 між м. Харків та м. Чугуїв на ділянці км 516 - км 538, по правому проїзду на 18,3 км влаштовано верхній шар покриття із застосуванням перевантажувача асфальтобетонної суміші, по лівому проїзду – 8,6 км.

Зараз ведуться роботи на км 580 – км 582 біля с. Бригадирівка. На вказаній ділянці дороги виконуються роботи  з фрезерування дорожнього покриття, підсилення основи (окремими картами) та влаштування вирівнюючого шару покриття.

Окрім відновлення дорожнього покриття на всій протяжності ремонту дороги М-03 проводиться укріплення узбіч асфальтогранулятом, облаштування з’їздів та примикань, встановлення металевого бар’єрного огородження.

Нагадуємо, що в цьому році від окружної̈ навколо м. Харків до кордону з Донецькою областю при умові додаткового фінансування буде відновлено 85 км.

Довідково: цей автошлях проходить через п’ять областей, збігається з найдовшим європейським коридором Е-40 та забезпечує транспортне сполучення центральної та східної частини України. З початком бойових дій на територіях Донеччини та Луганщини М-03 також отримала назву «дорога життя».

Траса також є дорожнім «довгобудом» – ремонтувати її почали ще 2011 року в рамках підготовки до UEFA Euro 2012, після чого роботи було призупинено. Масштабні ремонтні роботи поновилися тільки у 2018 році. У 2018-2019 роках фінансування не дозволило повністю завершити запланований обсяг ремонту. Більшість ділянок було виконано у вирівнюючому шарі, а верхній шар був укладений частково. З початку будівельного сезону-2020 роботи з повного відновлення незавершених ділянок траси М-03 продовжились.

Підрядна організація: ТОВ «Автомагістраль-Південь»

 


Прес-служба САД у Харківській області