УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Наразі влаштовано 99 км верхнього шару покриття на дорозі М-03 Київ – Харків – Довжанський (відеоролик)

Наразі влаштовано 99 км верхнього шару покриття на дорозі М-03 Київ – Харків – Довжанський (відеоролик)

В поточному році на дорозі М-03 Київ – Харків – Довжанський із застосуванням перевантажувача асфальтобетонної суміші вже влаштовано 99  км верхнього шару покриття.

Зараз ведуться роботи на км 516, в`їзд до м. Харків.  На вказаній ділянці дороги виконуються роботи  з влаштування вирівнюючого шару покриття та відновлення з`їздів та примикань.

Окрім відновлення дорожнього покриття на всій протяжності ремонту дороги М-03 проводиться укріплення узбіч асфальтогранулятом, облаштування з’їздів та примикань, встановлення металевого бар’єрного огородження, нанесення дорожньої горизонтальної розмітки.

Нагадуємо, що в цьому році від окружної̈ навколо м. Харків до кордону з Донецькою областю планувалось відновити 85 км. Вже відновлено 99 і на цьому ми не зупиняємося. При умові додаткового фінансування та за сприятливих погодніх умов буде відновлено 103 км від м. Харкова до кордону з Донецькою областю.

Довідково: цей автошлях проходить через п’ять областей, збігається з найдовшим європейським коридором Е-40 та забезпечує транспортне сполучення центральної та східної частини України. З початком бойових дій на територіях Донеччини та Луганщини М-03 також отримала назву «дорога життя».

Траса також є дорожнім «довгобудом» – ремонтувати її почали ще 2011 року в рамках підготовки до UEFA Euro 2012, після чого роботи було призупинено. Масштабні ремонтні роботи поновилися тільки у 2018 році. У 2018-2019 роках фінансування не дозволило повністю завершити запланований обсяг ремонту. Більшість ділянок було виконано у вирівнюючому шарі, а верхній шар був укладений частково. З початку будівельного сезону-2020 роботи з повного відновлення незавершених ділянок траси М-03 продовжились.

Підрядна організація: ТОВ «Автомагістраль-Південь»

 


Прес-служба САД у Харківській області