УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Наші спеціалісті контролюють ситуацію на об'єктах поточного ремонту, у кадрі здійснення технічного нагляду мостів на дорозі Н-26 Чугуїв - Мілове км 2+852 і км 12+572

Наші спеціалісті контролюють ситуацію на об'єктах поточного ремонту, у кадрі здійснення технічного нагляду мостів на дорозі Н-26 Чугуїв - Мілове км 2+852 і км 12+572

Контролюємо ситуацію на об'єктах! В даному випадку відбувається здійснення технічного нагляду нашими спеціалістами на об’єктах поточного ремонту мостів на автомобільній дорозі Н-26 Чугуїв - Мілове км 2+852 і км 12+572.

Як просуваються роботи на мосту через р. Сіверський Донець км 2+852?

Проведено ремонт правого проїзду, тобто половини споруди розташованої на автомобільній дорозі Н-26 на виїзді з м. Чугуїв у напрямку с. Малинівка, а саме: заміна мостового полотна з влаштуванням монолітної накладної плити, гідроізоляції, асфальтобетонного покриття у нижньому шарі, встановлено нове перильне та бар’єрне огородження, влаштовано водовідведення та покриття на тротуарах із зносостійкого сучасного матеріалу.
Зараз роботи ведуться на лівій стороні. Вже виконано роботи з влаштування конусів, влаштування нових перехідних плит. Продовжуються ремонт опор та прогонових будов. На лівому проїзді залишилися роботи з гідроізоляції, асфальтобетонного покриття та бар’єрного огородження.
Рух автотранспорту здійснюється у реверсному режимі. Роботи планують завершити в другому півріччі 2021 року. Підрядна організація: ТОВ ІНТЕХ КОМПЛЕКТ.

Що відбувається на найстарішому мосту області розташованому в с. Коробочкине на дорозі Н-26 Чугуїв-Мілове км 12+572?

Наразі виконані роботи з демонтажу мостового полотна, ремонту арки на одній половині споруди. Виконуються роботи з влаштування тротуарів.
Рух автотранспорту здійснюється у реверсному режимі. Роботи планують завершити в кінці 2021 року. Підрядна організація: ТОВ «ВП МОСТ 1»