УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Об’їзна дорога Харкова: на 45,4 кілометрах відфрезероване зношене покриття та на 26,5 влаштовано перший шар асфальтобетонного покриття

Об’їзна дорога Харкова: на 45,4 кілометрах відфрезероване зношене покриття та на 26,5 влаштовано перший шар асфальтобетонного покриття

У березні стартувало відновлення об’їзної дороги навколо міста Харків, котра була справжнім екстримом для водіїв. Ремонтні роботи ведуться на 58 кілометрах за маршрутом Пісочин – П'ятихатки – Рогань – Безлюдівка.

Сьогодні маємо такі проміжні результати:
- На 45,4 км відфрезеровано старе зношене покриття.
- Перший шар асфальтобетонного покриття влаштовано на 26,5 км кільцевої.
- Другий вирівнюючий шар з використанням георешітки в асфальтобетоні готовий на 11,9 км.
- Крім цього, для ув’язки дорожнього одягу між шарами асфальтобетону дорожники влаштовують композитну арматуру (вже влаштовано 4,8 тис. кв.м).

Нагадуємо, що Об’їзна дорога навколо м. Харків складається з відрізків 5 державних доріг загальною протяжністю 82 км:
- М-03 Київ — Харків — Довжанський,
- М-18 Харків — Сімферополь — Алушта — Ялта,
- Р-78 Харків — Зміїв — Балаклія — Гороховатка
- 2 під’їзди до аеропорту «Харків» з боку Довжанського та Києва.

Географічно ділянки ремонту охоплюють північно-західну, північну, північно-східну та південно-східні частини кільцевої дороги. Ремонт частини, що залишилася — перспектива майбутніх років.

Де працюємо сьогодні?
- Наразі на ділянці дороги М-03 Київ – Харків – Довжанський, яка входить до складу кільцевої, підрядники влаштовують вирівнюючий шар з дрібнозернистої асфальтобетонної суміші на ділянці км 513 – км 514. На км 491 влаштовують бортовий камень також на км 486 влатовують вирівнюючий шар на з’їздах.
- На відтинку М-03-03 Під′їзд до аеропорту «Харків» влаштовують вирівнюючий шар між Роганським житловим масивом та Філіп Морісом. Підрядники встановлюють бортовий камень в межах Роганьского жилмасиву та займаються фрезеруванням з’їздів на всій протяжності ділянки.

Паралельно працюють на додаткових перехідно-швидкісних смугах, видаляють чагарники, встановлюють борти, демонтують старе бар’єрне огородження.

Звертаємося до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення ремонтних робіт, адже при фрезеруванні (знятті) старого покриття або при влаштуванні нових шарів асфальтобетону утворюються тимчасові технологічні стики.У місцях проведення робіт рух автотранспорту організовано по одній половині проїзної частини у реверсному режимі.

Виконують роботи підрядні організації: ТОВ «Автомагістраль-Південь» - від смт. Пісочин до Роганського житлового масиву; ТОВ «Славдорстрой» -  від Роганського житлового масиву до смт. Безлюдівка.