УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Об’їзна Харкова: стартували асфальтні роботи та земляні роботи по додатковим смугам руху на ділянці дороги М-03

Об’їзна Харкова: стартували асфальтні роботи та земляні роботи по додатковим смугам руху на ділянці дороги М-03

На цих вихідних, дорожники розпочали роботи з влаштування вирівнюючого шару дорожнього покриття на об’їзній дорозі навколо м. Харків (перша ділянка дороги М-03).

Наразі підрядною організацією ТОВ «Атомагістраль-Південь» виконуються асфальтні роботи двома асфальтоукладальниками та шістю котками від Дергачівської розв’язки в бік перехрестя з проспектом Людвіга Свободи.

Паралельно з цим підрядниками виконуються земляні роботи по додатковим смугам руху за допомогою яких в майбутньому зменшаться затори. Роботи проводяться біля повороту на вулицю Архітекторів  та повороту готельно-ресторанного комплексу «Baden-Baden».

Крім цього, продовжуються роботи з фрезерування старого дорожнього покриття та розчищення узбіч від порослі вже на другій ділянці М-03, координати - біля 17 кладовища.

На третій ділянці: M-03-03 Під′їзд до аеропорту «Харків» від Роганського житлового масиву в бік смт. Безлюдівка підрядна організація ТОВ "Славдорстрой" займається фрезеруванням. Незабаром розпочнуться роботи з асфальтування.

У місцях проведення робіт рух автотранспорту організовано по одній половині проїзної частини у реверсному режимі. Приносимо свої вибачення за незручності і просимо поставитися до цієї ситуації з розумінням.

Звертаємося до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення ремонтних робіт, так як при фрезеруванні (знятті) старого покриття або при влаштуванні нових шарів асфальтобетону, будуть виникати тимчасові технологічні стики (ступені).

Нагадуємо, за ділянками ремонту:

Перша ділянка: траса М-03 Київ – Харків – Довжанський, км 472+045 – км 493+400, від смт. Пісочин до Фельдман Екопарку. Асфальтування та земляні роботи по додатковим смугам руху. Підрядник: ТОВ «Автомагістраль-Південь».

Друга ділянка: М-03 Київ – Харків – Довжанський,  км 493+900 – км 516+200, від Фельдман Екопарку до Роганського житлового масиву. Фрезерування та розчистка узбіччя від чагарників. Підрядник: ТОВ «Автомагістраль-Південь».

Третя ділянка: M-03-03 Під′їзд до аеропорту «Харків», на ділянці км 0+000 — км 13+688, від Роганського житлового масиву до смт. Безлюдівка. Фрезерування. Працює підрядна організація ТОВ «Славдорстрой».

Загалом у рамках програми Президента #Велике_будівництво на 58 кілометрах об’їзної дороги за маршрутом: Пісочин-П'ятихатки-Рогань-Безлюдівка повністю оновлять покриття, встановлять нові автомобільні знаки, з'явиться нова розмітка і узбіччя. Вартість проєкту – 1,8 млрд гривень, термін виконання – 2 роки.