Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Оперативна інформація про роботу дорожнього комплексу з 03.03 по 05.03.2018 року

Оперативна інформація про роботу дорожнього комплексу з 03.03 по 05.03.2018 року

   Негода минула ,та  працівники дорожніх підприємств області не припиняють  свою роботу.

  

   На Харківщині продовжуються роботи з снігоочищення та ліквідації зимової слизькості.

   Так за  добу, на обробку покриття, використано 934м3 піщано-соляної суміші та 11 тон технічної солі.

    З 03.03 на 04.03 – у зимовому утриманні автошляхів державного значення було задіяно близько 176 од. техніки філій ДП «Харківський облавтодор»: 76 комбінованих дорожніх машин (КДМ), 44 навантажувача, 40 тракторів (Т-150) та 19 автогрейдерів.

    

    

     У напрямку Чугуїв-Мілове (до кордону з Луганською обл. була задіяна техніка МНС(БАТ-2), у Куп'янському, В.Бурлуцькому, Шевченківському, Зміївському, Ізюмському, Харківському районах працювало 7 роторних снігоочисних механізмів.

     Безперебійний проїзд автотранспорту забезпечували понад 210 працівників підприємства.   

Службою автодоріг і надалі  виконуються всі планові роботи з зимового утримання.

3-4 березня, зі стабілізаціює погодніх умов, дорожні служби приступили до робіт з розширення і очистки узбіч від снігу, влаштування водовідвідних каналів для подальшого спуску води та талого снігу з проїжджої частини.

У зв’язку з наявністю перепаду температур повітря через нульову позначку продовжуються роботи з обробки дорожнього покриття протиожеледними сумішами.

Проїзд автодорогами загального користування державного значення забезпечено.

Служба автомобільних доріг звертається до учасників дорожнього руху з проханням не завдавати перешкод в роботі снігоприбиральної техніки та бути пильними та уважними в місцях проведення робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, дбати про власну безпеку та безпеку інших.

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера 336-77-00


Прес-служба САД у Харківській області