Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Оперативна інформація щодо погодних умов та роботи дорожнього комплексу на автомобільних дорогах Харківської області, станом на 01.03.2019 року

Оперативна інформація щодо погодних умов та роботи дорожнього комплексу на автомобільних дорогах Харківської області, станом на 01.03.2019 року

Проїзд автотранспорту забезпечено на усіх автомобільних дорогах загального користування державного значення Харківської області.

28 лютого о 8.00 годині ранку з боку Полтавської та Сумської області зайшов циклон при температурі -1°С -3°С морозу, який приніс невеликий сніг, мокрий сніг. Місцями по області спостерігались пориви південно - західного вітру, 15 - 20 м/с. Протягом дня, періодично, зривався невеликий, короткочасний, мокрий сніг з дощем. Близько 19.00 вечора, з північно-східної та північної частини області зайшов, знову, циклон при температурі 0°С +2°С тепла, який приніс опади у вигляді дощу, місцями з мокрим снігом більшої інтенсивності.

Протягом минулої доби, виконувалась робота з оброблення протиожеледними матеріалами доріг державного значення на небезпечних ділянках (спуски та підйоми), встановлення та заміни дорожніх знаків, вирубки порослі.

Станом на ранок, 1 березня місцями по області дощ з мокрим снігом. Температура повітря 0°С +2°С тепла. К ночі температура опуститься до -2°С -6°С морозу.

Увага, у зв’язку з переходом температури через "0°С", на дорогах області місцями може бути ожеледиця, що значно збільшить довжину гальмівного шляху і зменшить керованість автомобілем! З особливою обережністю рухайтеся по мостах та естакадах, відмовтесь від ризикованих маневрувань. Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху! 

Працівники дорожніх підприємств постійно проводять моніторинг стану проїзду, як патрульним обстеженням так і за допомогою камер спостереження.

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера 336-77-00

 

Прес-служба САД у Харківській області.