Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Оперативна інформація щодо погодних умов та роботи дорожнього комплексу на автомобільних дорогах Харківської області, станом на 28.02.2019 року

Оперативна інформація щодо погодних умов та роботи дорожнього комплексу на автомобільних дорогах Харківської області, станом на 28.02.2019 року

Проїзд автотранспорту забезпечено на усіх автомобільних дорогах загального користування державного значення Харківської області.

28 лютого о 8.00 годині ранку з боку Полтавської та Сумської області зайшов циклон при температурі -1°С -3°С морозу, який приніс невеликий сніг, мокрий сніг. Вдень очікуються пориви південно - західного вітру, 15 - 20 м/с. Циклон вийде з області близько 17.00 години. Але, близько 19.00 вечора, з північно-східної та північної частини області зайде, знову, циклон при температурі 0°С +1°С тепла, який принесе мокрий сніг більшої інтенсивності.

Увага, у зв’язку з переходом температури через "0°С", на дорогах області місцями може бути ожеледиця, що значно збільшить довжину гальмівного шляху і зменшить керованість автомобілем! З особливою обережністю рухайтеся по мостах та естакадах, відмовтесь від ризикованих маневрувань. Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху! 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

27 лютого істотних опадів не було. Температура повітря коливалась: вдень від 0°С до +4°С тепла, вночі від 0°С  до -4°С морозу. На дорогах була місцями ожеледиця. Виконувались роботи з оброблення протиожеледними матеріалами доріг державного значення на небезпечних ділянках (спуски та підйоми), встановлення та заміни дорожніх знаків, вирубки порослі, очистки труб та водовідвідних канав від снігу.

 

Працівники дорожніх підприємств постійно проводять моніторинг стану проїзду, як патрульним обстеженням так і за допомогою камер спостереження.

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера 336-77-00

 

Прес-служба САД у Харківській області.