Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу на автомобільних дорогах Харківської області упродовж з 13 по 14 лютого 2020 року

Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу на автомобільних дорогах Харківської області упродовж з 13 по 14 лютого 2020 року

Станом на 10 годину ранку проїзд автотранспорту забезпечено на усіх автомобільних дорогах загального користування державного значення Харківської області.

Протягом дня 13 лютого місцями по області спостерігались невеликі опади у вигляді снігу, мокрого снігу при температурі повітря від +1°С до -2°С . У зв’язку з переходом температури через "0°С", місцями на дорогах області утворювалась ожеледиця. Особлива увага  дорожників була спрямована на маршрути з найбільшою інтенсивністю руху та на аварійно небезпечні ділянки (спуски, підйоми) на автомобільних дорогах державного значення. Проводились роботи з розширення проїзної частини від снігу, ліквідації зимової слизькості, роботи з водовідведення та очищення автопавільйонів (зупинок) від талого снігу.

Протягом доби на дорогах області працювало близько 111 одиниць спецтехніки та більше 150 робітників. Для обробки доріг протиожеледними матеріалами було використано: 534 м3 піщано-соляної суміші та 37 т. технічної солі.

Сьогдні за прогнозом синоптиків без істотних опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер 3-8 м/с. Температура повітря по області вдень від 0°С до +3°С, вночі стовпчик термометра знизиться до -6°С. 

Працівниками дорожніх підприємств постійно проводиться моніторинг стану проїзду, як патрульним обстеженням так і за допомогою камер спостереження.

Увага, у зв’язку з переходом температури через "0°С", на дорогах області місцями може бути ожеледиця, що значно збільшить довжину гальмівного шляху і зменшить керованість автомобілем! З особливою обережністю рухайтеся по мостах та естакадах, відмовтесь від ризикованих маневрувань. Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху! 

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера 336-77-00

 

 

Прес-служба САД у Харківській області.