Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на автомобільних дорогах Харківської області станом на 03.12.2019 року

Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на автомобільних дорогах Харківської області станом на 03.12.2019 року

Станом на 9 годину ранку 3 грудня, проїзд автотранспорту забезпечено на усіх автомобільних дорогах загального користування державного значення Харківської області.

2 грудня 2019 року о 23:00 год. при температурі повітря від  0°С до -3°С розпочалися опади у вигляді снігу, швидкість вітру становила  5-8 м/с. Циклон зайшов з боку Сумської та Полтавської областей та спостерігався по всіх районах Харківської області.

Станом на 9:00 год. 3 грудня опади поступово зменшуються, циклон рухається на схід і близько 13:00 год. вийде з області. Товщина снігового покрову становить 7-10 см, температура повітря від 0°С до -1°С морозу, швидкість вітру 2-5 м/с.

Найскладніша ситуація була в Харківському, Нововодолазькому, Красноградському, Валківському та Коломакському районах.
Протягом доби на дорогах області працювало 208 од. спецтехніки, залучено 225 робітників. Для обробки доріг протиожеледними матеріалами було використано: 1035 м3 піщано-соляної суміші та 133т технічної солі, розчищено від снігу 893 км автомобільних доріг державного значення.

 

За період з 2 по 3 грудня дорожньо-транспортні пригоди за дорожніми умовами відсутні, рух автомобільними дорогами загального користування Харківської області не закривався та не обмежувався.

У зв’язку з очікуваним погіршенням погодних умов, Службою автомобільних доріг спільно з ДП «Харківський облавтодор» 2 грудня проведено засідання оперативного штабу.
Крім цього, для оперативного реагування на будь-які випадки ускладнення руху автошляхами державного значення, при Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини, здійснюється постійний моніторинг стану проїзду, як патрульним обстеженням так і за допомогою існуючих камер спостереження.

Шановні водії, коли дорога засніжена або покрита ожеледицею, гальмівний шлях збільшується у рази. З особливою обережністю рухайтеся по мостах та естакадах, відмовтесь від ризикованих маневрувань. Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху!
У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера 336-77-00.

Завтра, 4 грудня, сніг не передбачається. Але буде досить морозно: температура повітря складе -3°С -5°С градусів нижче нуля. Вітер буде помірний, з поривами до 8 м/с.

 

Прес-служба САД у Харківській області.