УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на автомобільних дорогах Харківської області станом на 05.02.2020 року

Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на автомобільних дорогах Харківської області станом на 05.02.2020 року

Проїзд дорогами загального користування державного значення Харківської області забезпечено.

Інтенсивність передбачуваного циклону змінилася. Так, 5 лютого 2020 року Харківська область перебуває під впливом циклону який зайшов близько 23:00 години вечора 4 лютого. Розпочалися опади у вигляді слабкого снігу, місцями мокрого снігу в північно-західних районах області, з подальшим просуванням на південний схід, а саме: в Краснокутському, Богодухівському, Золочівському, Дергачівському та Харківському районах. Поступово до 8:00 години ранку 5 лютого опади розповсюдилися на території майже всієї області і на цей час не припиняються. Температура повітря коливається від +1°С до -1°С. Швидкість вітру в середньому по області 3-5 м\с,  місцями пориви до 15 м\с.

Зараз на державних дорогах обалсті працює 130 одиниць спецтехніки, задіяно 170 робітників. Робота спрямована на очищення проїзної частини та ліквідації ожеледиці на дорогах. Протягом доби, на обробку покриття використано 780м3 піщано-соляної суміші та 98т технічної солі.  

Служба автомобільних доріг звертається до учасників дорожнього руху з проханням не завдавати перешкод в роботі снігоприбиральної техніки та бути пильними та уважними в місцях проведення робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, дбати про власну безпеку та безпеку інших.

В області працює цілодобово штаб, який відслідковує ситуацію на дорогах. Працівниками дорожніх підприємств постійно проводиться моніторинг стану проїзду, як патрульним обстеженням так і за допомогою камер спостереження. Визначені найбільш імовірні місця скупчення великовагових транспортних засобів на яких додатково чергує дорожня техніка здатна для буксирування.

За прогнозом синоптиків, циклон почне виходити з області близько 23.00 години вечора. Тому, просимо водії великовагового транспорту, по можливості обмежити пересування автомобільними дорогами у період негоди, та зачекати на майданчиках для відстою великовагового транспорту. 6 лютого таких істотних опадів вже не очікується. У ніч з 5 на 6 лютого температура повітря поступово знижуватиметься до -7°С.

Шановні водії, коли дорога засніжена або покрита ожеледицею, гальмівний шлях збільшується у рази. З особливою обережністю рухайтеся по мостах та естакадах, відмовтесь від ризикованих маневрувань. Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху!

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера 336-77-00


Прес-служба САД у Харківській області