Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на автомобільних дорогах Харківської області станом на 05.12.2019 року

Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на автомобільних дорогах Харківської області станом на 05.12.2019 року

Станом на 9 год. ранку, проїзд автотранспорту забезпечено на усіх автомобільних дорогах загального користування державного значення Харківської області.

Вранці 4 грудня до 11:00 год. спостерігались невеликі, короткочасні опади у вигляді снігу на північному заході області. На іншій території області істотних опадів не було. Лише вночі 5 грудня на півночі та в центрі спостерігався невеликий сніг, мокрий сніг. Температура повітря коливалась: вдень -1°С -3°С морозу, вночі -3°С -7°С морозу.

Протягом доби на державних дорогах області працювало 102 одиниці спецтехніки та 139 робітників. Для обробки доріг протиожеледними матеріалами було використано: 341 м3 піщано-соляної суміші та 65 тон технічної солі.

Виконувались роботи з розширення проїзної частини від снігу, талого снігу, роботи з оброблення протиожеледними матеріалами доріг державного значення (спуски та підйоми), а також роботи з приведення до ладу заїзних карманів та автопавільйонів.

Вранці та вдень 5 грудня по області та місту очікується туман, видимість 200-500м. На дорогах місцями ожеледиця. Вдень місцями невеликі опади (сніг, мокрий сніг). Вітер західний, 7-12 м/с. Температура повітря по області вдень від -2°С морозу до +2°С тепла.   

Працівниками дорожніх підприємств постійно проводиться моніторинг стану проїзду, як патрульним обстеженням так і за допомогою камер спостереження.

Увага, у зв’язку з переходом температури через "0°С", на дорогах області місцями може бути ожеледиця, що значно збільшить довжину гальмівного шляху і зменшить керованість автомобілем! З особливою обережністю рухайтеся по мостах та естакадах, відмовтесь від ризикованих маневрувань. Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху! 

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера 336-77-00

 

Прес-служба САД у Харківській області.