Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на автомобільних дорогах Харківської області станом на 07.02.2020 року

Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на автомобільних дорогах Харківської області станом на 07.02.2020 року

Проїзд дорогами загального користування державного значення Харківської області забезпечено.

Вдень 6 лютого істотних опадів не спостерігалось. Близько 20:00 години вечора у північно-західній частині області розпочалися опади у вигляді невеликого снігу, до 05:00 години ранку 7 лютого опади розповсюдилися на території всієї області. Вночі, усилився вітер. Швидкість вітру в середньому по області становила 10 м\с, а місцями пориви до 20 м\с. У зв’язку з сильним вітром, почали відкладатися снігові перемети на автомобільних шляхах. В цей період в усіх райавтодорів та ДРП працювала снігоприбиральна техніка. Температура вночі коливалась від  -2°С до -4°С.     

На дорогах області працює 138 одиниць спецтехніки та 175 робітників. В період з 6 по 7 лютого, на обробку покриття використано 1317м3 піщано-соляної суміші та 123т технічної солі. Робота спрямована на очищення проїзної частини та ліквідації ожеледиці на дорогах. Працівниками дорожніх підприємств постійно проводиться моніторинг стану проїзду, як патрульним обстеженням так і за допомогою камер спостереження.

Станом на 9:00 годину ранку 7 лютого по області спостерігається невеликий сніг. (За прогнозом синоптиків опади припиняться до 12:00 години дня.) На дорогах місцями ожеледиця. Вітер північний, 7 - 12 м/с, пориви до 15-20 м/с. Температура повітря вдень -2°С -7°С.

Шановні водії, коли дорога засніжена або покрита ожеледицею, гальмівний шлях збільшується у рази. З особливою обережністю рухайтеся по мостах та естакадах, відмовтесь від ризикованих маневрувань. Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху! 

Служба автомобільних доріг звертається до учасників дорожнього руху з проханням не завдавати перешкод в роботі снігоприбиральної техніки та бути пильними та уважними в місцях проведення робіт, дбати про власну безпеку та безпеку інших.

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера 336-77-00

 

Прес-служба САД у Харківській області.