Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на автомобільних дорогах Харківської області станом на 17.12.2019 року

Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на автомобільних дорогах Харківської області станом на 17.12.2019 року

Служба автомобільних доріг у Харківській області інформує стосовно забезпеченості проїзду державними дорогами області на 8 годину ранку.

Вночі з 16 на 17 грудня, спостерігалась погода з коливанням температурних показників з плюса (+2°С) на мінус (-1°С) і навпаки. За таких погодних умов, у поєднанні з високою вологістю повітря, місцями по області виникає слизькість на дорогах. Також, зранку спостергіається туман.

На дорогах області працює спецтехніка, особливо на аварійно небезпечних ділянках (спуски, підйоми). Там виконуються роботи з оброблення протиожеледними матеріалами доріг державного значення.

Сьогодні за прогнозом синоптиків без опадів. Температура вдень +5°С +7°С тепла.

Працівники дорожніх підприємств постійно проводять моніторинг стану проїзду, як патрульним обстеженням так і за допомогою камер спостереження.

Увага! Під час поїздок в умовах недостатньої видимості (тумани тощо) потрібно бути максимально уважними та обережними. Крім цього, у зв’язку з переходом температури через "0°С", на дорогах області місцями може бути ожеледиця, що значно збільшить довжину гальмівного шляху і зменшить керованість автомобілем! З особливою обережністю рухайтеся по мостах та естакадах, відмовтесь від ризикованих маневрувань. Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху! 

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера 336-77-00

 

Прес-служба САД у Харківській області.