Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на автомобільних дорогах Харківської області станом на 24.01.2020 року

Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на автомобільних дорогах Харківської області станом на 24.01.2020 року

Служба автомобільних доріг у Харківській області інформує стосовно забезпеченості проїзду державними дорогами області на 9 годину ранку.

23 січня вдень на території області спостерігався місцями слабкий сніг. Приблизно о 16.30 вечора 23-го і до 2.00 ночі 24-го майже по всіх районах області пройшов короткочасний слабкий сніг. Температура коливалась вдень від  +1°С до -2°С, вночі від -4°С до -8°С. 

Протягом доби, безпечний проїзд водіям забезпечували 120 одиниць спецтехніки та 160 робітників.
В період з 23 по 24 січня для обробки доріг протиожеледними матеріалами було використано: 820м3 піщано-соляної суміші та 41т технічної солі.

24 січня, за прогнозом синоптиків без істотних опадів. Температура вдень від -2С° до +2°С.

Виконуються роботи з оброблення протиожеледними матеріалами аварійно небезпечних ділянок доріг державного значення (спуски, підйоми).

У зв’язку з переходом температури через "0°С", на дорогах області місцями може бути ожеледиця, що значно збільшить довжину гальмівного шляху і зменшить керованість автомобілем! З особливою обережністю рухайтеся по мостах та естакадах, відмовтесь від ризикованих маневрувань. Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху! 

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера 336-77-00

 

Прес-служба САД у Харківській області.