Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на автомобільних дорогах Харківської області станом на 27.11.2018 року

Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на автомобільних дорогах Харківської області станом на 27.11.2018 року

Служба автомобільних доріг у Харківській області інформує стосовно забезпеченості проїзду дорогами області на 1000 годину ранку.

З 25 по 27 листопада 2018 року область перебуває під впливом циклону який зайшов з боку Сумської області із швидкістю вітра до 10 м/с при температурі -1°С морозу +1°С тепла. Розпочався сніг у таких районах, як: Золочівський, Богодухівський, Краснокутський. Поступово опади у вигляді снігу змінилися на дощ та мряку і розповсюдилися по території всієї області.

Ввечері 26 листопада при температурі 0°С +2°С тепла спостерігався слабкий сніг у Золочівському, Богодухівському, Краснокутському та Дергачівському районах. В інших районах області був невеликий дощ. Товщина снігового покрову від 2 см до 5 см.

На дорогах області працювало близько 100 одиниць спецтехніки ДП «Харківськіий облавтодор». Задіяно 139 робітників. За добу, на обробку покриття, використано 630 м3 піщано-соляної суміші та 66 тон технічної солі.  

Станом на ранок, 27 листопада спостерігається хмарна погода. На півдні області невеликий дощ з мокрим снігом. На півночі області слабкий сніг та мокрий сніг. Невеликий туман. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер північно-східний, 7-12 м/с. Температура повітря протягом доби по області близько 0°С.

К вечору за прогнозом синоптиків температура знизиться до -3°С -5°С морозу і опади припиняться.

Рух великовантажних автомобілів на дорогах області не припинявся. Для оперативного реагування на можливе виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах загального користування області, відбувається цілодобове патрулювання техніки.

Шановні водії, коли дорога засніжена або покрита ожеледицею, гальмівний шлях збільшується у рази. З особливою обережністю рухайтеся по мостах та естакадах, відмовтесь від ризикованих маневрувань. Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху! 

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера 336-77-00

 

Прес-служба САД у Харківській області.