УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на автомобільних дорогах Харківської області станом, станом на 04.02.2019 року

Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на автомобільних дорогах Харківської області станом, станом на 04.02.2019 року

Служба автомобільних доріг у Харківській області інформує стосовно забезпеченості проїзду державними дорогами області на 9 годину ранку.

Протягом вихідних днів по області спостерігався туман. Істотних опадів не було. Температура повітря по області коливалась від -2°С морозу до +3°С тепла. Виконувались роботи з розширення проїзної частини від талого снігу та льоду, водовідведення, а також роботи з оброблення протиожеледними матеріалами доріг державного значення на небезпечних ділянках (спуски та підйоми).

02.02.2019 року було задіяно ротор, який виконував роботу з розширення проїзної частини від снігу на автомобільній дорозі М-29 Харків-Красноград-Перещепине (км 66).

На ранок 4 лютого, майже по всій області спостерігається туман, видимість 200-500 м. На дорогах місцями ожеледиця. Без істотних опадів. Вітер південно - східний, 5 - 10 м/с. Температура повітря протягом доби від -2°С морозу до +5°С тепла.

Працівники дорожніх підприємств постійно проводять моніторинг стану проїзду, як патрульним обстеженням так і за допомогою камер спостереження.

Увага, у зв’язку з переходом температури через "0°С", на дорогах області місцями може бути ожеледиця, що значно збільшить довжину гальмівного шляху і зменшить керованість автомобілем! З особливою обережністю рухайтеся по мостах та естакадах, відмовтесь від ризикованих маневрувань. Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху!

 

Прес- служба САД у Харківській області