Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на автомобільних дорогах Харківської області станом, станом на 04.12.2019 року

Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на автомобільних дорогах Харківської області станом, станом на 04.12.2019 року

Служба автомобільних доріг у Харківській області інформує стосовно забезпеченості проїзду державними дорогами області на 9 годину ранку.

3 грудня, впродовж ночі та до 12:00 год. опади у вигляді снігу спостерігались по всіх районах Харківської області. На дорогах була місцями ожеледиця. Товщина снігового покрову становила 7-10 см, температура повітря коливалась від 0°С до -2°С морозу.

Протягом доби на дорогах області працювало 183 одиниці спецтехніки та близько 230 робітників. Для обробки доріг протиожеледними матеріалами було використано: 1455 м3 піщано-соляної суміші та 177 т. технічної солі. Виконувались роботи з розширення проїзної частини та роботи з оброблення протиожеледними матеріалами доріг державного значення на небезпечних ділянках (спуски та підйоми).

4 грудня за прогнозом синоптиків хмарно з проясненнями. Без істотних опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер західний, 7-12 м/с. Температура повітря по області: вночі -3°С -8°С морозу, вдень -1°С -5°С морозу. Сьогодні будуть виконуватись роботи з приведення до ладу заїзних карманів та автопавільйонів (очищення від снігу).

Працівниками дорожніх підприємств постійно проводиться моніторинг стану проїзду, як патрульним обстеженням так і за допомогою камер спостереження.

Пам’ятайте, коли дорога засніжена або покрита ожеледицею, гальмівний шлях збільшується у рази! З особливою обережністю рухайтеся по мостах та естакадах, відмовтесь від ризикованих маневрувань. Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху! 

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера 336-77-00

 

Прес-служба САД у Харківській області.