Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на автомобільних дорогах Харківської області станом, станом на 06.12.2019 року

Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на автомобільних дорогах Харківської області станом, станом на 06.12.2019 року

Служба автомобільних доріг у Харківській області інформує стосовно забезпеченості проїзду державними дорогами області на 9 годину ранку.

5 грудня, впродовж дня спостерігались місцями невеликі опади (сніг, мокрий сніг). Температура повітря коливалась від -2°С морозу до +2°С тепла. У зв’язку з переходом температури через "0°С", на дорогах області утворювалась місцями ожеледиця. Дорожні підприємства працювали на всіх напрямках. Особлива увага була спрямована на аварійно небезпечні ділянки (спуски, підйоми). Там виконувались роботи з оброблення протиожеледними матеріалами доріг державного значення.

Протягом доби на дорогах області працювало 102 одиниці спецтехніки. Для обробки доріг протиожеледними матеріалами було використано: 341 м3 піщано-соляної суміші та 65 т. технічної солі. Виконувались роботи з очищення краю проїзної частини дороги, заїзних карманів та автопавільйонів.

6 грудня по області істотних опадів не очікується. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря: вночі -1°С -5°С морозу, вдень від -1°С морозу до +2°С тепла.  

Працівниками дорожніх підприємств постійно проводиться моніторинг стану проїзду, як патрульним обстеженням так і за допомогою камер спостереження.

Увага! У зв’язку з переходом температури через "0°С", на дорогах області місцями може бути ожеледиця, що значно збільшить довжину гальмівного шляху і зменшить керованість автомобілем! З особливою обережністю рухайтеся по мостах та естакадах, відмовтесь від ризикованих маневрувань. Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху! 

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера 336-77-00

 

Прес-служба САД у Харківській області.