УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу у Харківській області, станом на 10.01.2019 року

Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу у Харківській області, станом на 10.01.2019 року

Служба автомобільних доріг у Харківській області інформує стосовно забезпеченості проїзду державними дорогами області на 10 годину ранку.

Вдень 9 січня, спостерігався сніг, який закінчився, близько 13.00 години дня. Опівночі, до Харківської області з боку Дніпропетровської області знову зайшов циклон який приніс опади у вигляді снігу.

У зв’язку зі снігом та поривчастим вітром, продовжували утворюватися перемети майже по всіх районах. В більш засніженому Ізюмському районі на автомобільній дорозі Сахновщина-Ізюм-КПП "Піски" працював ротор.

Протягом доби на дорогах області працювало близько 200 одиниць спецтехніки. Для обробки доріг протиожеледними матеріалами було використано: 1112 м3 піщано-соляної суміші та 105 тон технічної солі. Виконувались роботи з ліквідації переметів, розширення проїзної частини від снігу, а також роботи з оброблення протиожеледними матеріалами доріг державного значення.

Протягом 10 січня по області спостерігатиметься невеликий сніг, мокрий сніг.  Вітер південно - східний, 7 - 12 м/с, пориви південно-східного вітру 15 - 20 м/с. На дорогах місцями ожеледиця. Температура повітря по області: вночі -5°С - 9°С морозу, вдень від -4°С морозу до +1°С тепла;

Виконуються роботи з ліквідації переметів, розширення проїзної частини, а також роботи з оброблення протиожеледними матеріалами доріг державного значення.

11 січня до Харківської області, знову, з південно-західної та південної частини області зайде циклон. Очікуються опади у вигляді снігу, мокрого снігу.

У період негоди, просимо водіїв великовагового транспорту, по можливості обмежити пересування автомобільними дорогами та зачекати на майданчиках для відстою великовагового транспорту.

Працівниками дорожніх підприємств постійно проводиться моніторинг стану проїзду, як патрульним обстеженням так і за допомогою камер спостереження. Визначені найбільш імовірні місця скупчення великовагових транспортних засобів на яких додатково чергує дорожня техніка здатна для буксирування.

Увага, у зв’язку з переходом температури через "0°С", на дорогах області місцями може бути ожеледиця, що значно збільшить довжину гальмівного шляху і зменшить керованість автомобілем! Автомобілістам рекомендовано бути особливо уважними за кермом, дотримуватися дистанції і не розвивати високу швидкість.

Пам’ятайте, коли дорога засніжена або покрита ожеледицею, гальмівний шлях збільшується у рази!

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера 336-77-00

 

Прес-служба САД у Харківській області.