УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу у Харківській області, станом на 23.01.2019 року

Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу у Харківській області, станом на 23.01.2019 року

Станом на 10 годину ранку 23 січня, проїзд автотранспорту забезпечено на усіх автомобільних дорогах загального користування державного значення Харківської області.

23 січня близько 8.00 години ранку до Харківської області з боку Полтавської області зайшов циклон, який приніс опади у вигляді снігу при температурі -9°С -12°С морозу. Вдень очікуються пориви вітру 15 - 20 м/с. До 16.00 години циклон зайде во всі райони області при температурі -4°С -9°С морозу. Опади триватимуть майже до ранку 24 січня.

Дорожні служби працюють у посиленому режимі роботи та готові до ліквідації ймовірних надзвичайних ситуацій.

У період негоди (при ускладненні у русі), просимо водіїв великовагового транспорту, по можливості обмежити пересування автомобільними дорогами та зачекати на майданчиках для відстою великовагового транспорту.

Працівниками дорожніх підприємств постійно проводиться моніторинг стану проїзду, як патрульним обстеженням так і за допомогою камер спостереження. Визначені найбільш імовірні місця скупчення великовагових транспортних засобів на яких додатково чергує дорожня техніка здатна для буксирування.

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера 336-77-00

 

Прес-служба САД у Харківській області.