УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу у період аномальних опадів 12.12.2020 року

Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу у період аномальних опадів 12.12.2020 року

Інформуємо стосовно забезпеченості проїзду державними дорогами області на 16.00 годину 12.12.2020.

На дорогах області працює 144 одиниці спецтехніки та 178 робітників дорожнього господарства.

Майже по всій території області спостерігаються опади у вигляді дощу, мокрого снігу та снігу. Найменше опадів спостерігається у Краснокутському та Великобурлуцькому районі. З південної сторони області йдуть аномальні опади - дощ при температурі -3°С. По іншим районам області мокрий сніг.

Дорожня техніка працює на всіх напрямках і буде працювати у цілодобовому режимі. Виконуються роботи з оброблення протиожеледними матеріалами доріг державного значення.

Для забезпечення безпеки учасників дорожнього руху просимо водіїв по можливості не виїжджати на дорогу у напрямку Луганської області.

Краще перечекати негоду вдома або на стоянках та місцях відстою для транспортних засобів.  Де знаходяться? Подивитись на ➝  Google карті

Водії які знаходяться у дорозі або виїжджатимуть: гальмівний шлях, коли дорога засніжена або покрита ожеледицею, збільшується у рази. З особливою обережністю рухайтеся по мостах та естакадах, відмовтесь від ризикованих маневрувань. Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху! 

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера 336-77-00

Циклон вийде з області сьогодні вночі близько 00.00 години. Але у неділю, близько обіду зайде новий циклон з боку Полтавської області. Опади будуть спостерігатись у західній та південній частині області. 

Прес-служба САД у Харківській області.