УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Оперативно про стан проїзду державними дорогами області на 22.02.2021. Вночі очікується різке зниження температури повітря до -10°С морозу

Оперативно про стан проїзду державними дорогами області на 22.02.2021. Вночі очікується різке зниження температури повітря до -10°С морозу

Погодні умови за добу:  Вранці  та вдень 21 лютого - хмарно, по всій території області  спостерігались опади у вигляді слабкого мокрого снігу та мрячки.  
Температура коливалась вдень  від -3°С  до +1°С, вночі  від 0°С  до +1°С.

Протягом доби на дорогах області працювало близько 100 од. спецтехніки. Для обробки доріг протиожеледними матеріалами було використано: 544,6 м3 піщано-соляної суміші та 2,4 т. технічної солі.

Виконувались роботи з оброблення протиожеледними матеріалами доріг державного значення для запобігання утворення ожеледиці.

Станом на ранок 22 лютого по області хмарно,  місцями опади у вигляді  слабкого снігу з дощем,  подекуди спостерігається слабкий туман. Температура повітря 0°С +1°С.

Стан покриття на дорогах  - мокре, оброблене та обробляється протиожеледними сумішами. Працівниками дорожніх підприємств постійно проводиться моніторинг стану проїзду, як патрульним обстеженням так і за допомогою камер спостереження.

За прогнозом синоптиків, сьогодні вночі очікується різке зниження температури повітря до -10°С, вдень 23 лютого температура в північно-східних регіонах сягатиме до -17°С.

У зв’язку з різким переходом температури через "0°С", на дорогах області може утворюватись ожеледиця, що значно збільшить довжину гальмівного шляху і зменшить керованість автомобілем! Будьте уважними, дотримуйтесь правил дорожнього руху, дистанції, швидкісного режиму та не заважайте роботі спецтехніки.

В разі ускладнення руху автошляхами державного значення - телефонуйте нашому диспетчеру за номером 0573368344 та 0573367700 (цілодобово).