Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Першочергові заходи для зняття аварійності на шляхопроводі через залізницю на дорозі М-18-1 під’їзд до аеропорту Харків з боку м. Довжанський, в районі с. Пісочин

Першочергові заходи для зняття аварійності на шляхопроводі через залізницю на дорозі М-18-1 під’їзд до аеропорту Харків з боку м. Довжанський, в районі с. Пісочин

На даний момент закінчується поглиблене обстеження моста.
На днях розпочнуть проводити заходи зі зміцнення решти споруди. Планується виконання робіт по закріпленню тієї частини, яка залишилась на третьому прольоті, щоб не впало та не потягло за собою. І потім посилюється весь місток. Зроблять встановлення МІКів — мостові інженерні конструкції — по всій довжині і ширині. Це першочергові заходи, для того, щоб зняти аварійність і надати проїзд.

Це першочергові заходи, для того, щоб зняти аварійність і надати проїзд.

Заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області, Сергій Пляка прокоментував: "Попереднім висновком являється те, що руйнування третьего прольоту відбулося від впливу наднормативного навантаження. Хочемо до кінця завтрашнього дня одержати офіційний висновок руйнування, чому зруйнувався міст. Звичайно, проводиться слідство правоохоронними органами і висновок ще буде від правоохоронних органів."
Сам шляхопровід складається з трьох частин. Перша частина – з боку “Лоска”, 12-метровий прогон. Потім 33 метра над самою залізницею і 12,6, де було зруйноване половину. То за пару метрів, ще на тій частині, що посередині, явно виражено слід від гальмування.