УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Підведення підсумків першого півріччя 2021 року: у фокусі 66 об'єктів

Підведення підсумків першого півріччя 2021 року: у фокусі 66 об'єктів

Підвели підсумки першого півріччя на виїзному прес-брифінгу.

Андрій Алексєєв: "Працюємо на 66 об’єктах нашої області. Це такі об’єкти, на яких виконуються проєктні роботи, будівельно-ремонтні роботи та об’єкти, які наразі проходять тендерні процедури. Їх загальна довжина складає близько 800 км доріг та більше 2000 п.м. штучних споруд. Всі інфраструктурні проєкти є стратегічними і більшість розраховані на декілька років".

У 2021 році в рамках програми Президента «Велике будівництво» в області планується ввести в експлуатацію 146,7 км доріг державного значення.

"Масштаби реалізації програми «Велике будівництво» в межах Харківської області наступні: на виконанні робіт задіяно більше 1500 чоловік, майже щодня за належної погоди працює 7 асфальтобетонних ланок" - розповідає начальник Служби автомобільних доріг Андрій Алексєєв.

Цього року продовжуємо реалізовувати амбітні плани в проєктах відновлення автомобільних доріг державного значення.
Флагманом програми «Велике будівництво» в межах Харківської області є дорога М-03 Київ – Харків – Довжанський. У переліку найдовших доріг в Україні перебуває на першому місці. По нашій області дорога бере початок з боку Полтави, проходить через велику ділянку Харківської об’їзної дороги за маршрутом Пісочин-П'ятихатки-Рогань та йде у напрямку на Донецьк. Дорога знаходиться в роботі, Донецький напрямок цього року завершимо.
По Полтавському напрямку окрім реконструкції в 25 км, у 2021 році розпочнемо капітальний ремонт існуючої 1 категорії протяжністю 8,8 км (від с. Коротич до в’їзду в м. Харків) та 11,56 км (від с. Шаровка до с. Манченки). Крім цього буде розпочато будівництво розв’язки на 462 км  (примикання автомобільних доріг М-29 Харків-Красноград-Перещепине до М-03 Київ – Харків – Довжанський). Наразі виконуються підготовчі роботи до влаштування земляного полотна.
Далі по дорозі М-03 в амбітних планах будівництво обходу м. Валки, реконструкція і капітальний ремонт дороги від м. Валки до с. Новий Коротич - планується 1 категорія. Це проєкт не одного року і залежить від подальшого фінансування.

Працюємо й на дорозі М-03-03 Під’їзд до Міжнародного аеропорту "Харків" - ділянка Харківської об’їзної за маршрутом Рогань-Безлюдівка, Р-78 Харків – Зміїв – Балаклія – Гороховатка - від дороги М-03 (с. Веселе) до виїзду з смт Савинці в бік м. Балаклія. Продовжуються роботи й на дорозі Т-21-22 Ізюм – Барвінкове.
На дорозі Т-21-01 /М-18/ Мерефа – Зміїв виконуються роботи з влаштування автономного освітлення.

Також, на початку липня місяця розпочато підготовчі роботи до поточного середнього ремонту Т-21-13 Золочів – Максимівка,
Т-21-12 Пересічне – Березівське – /М-03/ з під'їздом до санаторію "Березівські мінеральні води".

Окрім доріг, в  2021 році планується ремонт 24 штучних споруд. Із них цього року ввести в експлуатацію прагнемо 8 штучних споруд - 428 п.м. На сьогоднішній день, саме роботи, виконуються на 11-х спорудах.