УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » По дорозі Т-21-22 Ізюм — Барвінкове проводяться роботи з влаштування основи ЩПС та влаштування вирівнюючого шару покриття

По дорозі Т-21-22 Ізюм — Барвінкове проводяться роботи з влаштування основи ЩПС та влаштування вирівнюючого шару покриття

У 2021 році по дорозі Т-21-22 Ізюм — Барвінкове ремонтуємо ще 25 км, що завершить оновлення цієї̈ дороги, загальною протяжністю близько 30 км.

Наразі на дорозі виконуються роботи з влаштування основи з ЩПС, влаштування вирівнюючого шару покриття, розпушення старого асфальтобетонного покриття та стабілізації основи дорожнього одягу.

У планах, крім виконання робіт по основному проїзду, встановити нові автобусні зупинки та пішохідні тротуари. Відновити  та укріпити узбіччя, відновити примикання та з’їзди, очистити смугу відведення від порослі, нанести дорожню розмітку та встановити нові дорожні знаки.

Термін виконання за контрактом - 2 роки. Підрядна організація ТОВ "ЄВРОБУД ПЛЮС".

Нагадаємо, що у  2020 році по дорозі Т-21-22 Ізюм — Барвінковена ділянці загальною протяжністю 5 км було виконано повний комплекс робіт по основному проїзду. У поточному році завершено роботи з влаштування прикрайкового лотку загальною протяжністю 1 км та виконано роботи з влаштування швидкотоку та збросів з проїзної частини на ділянці минулого року.