Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Про роботи на дорозі Р-51 Мерефа-Лозова-Павлоград, розповів під час брифінгу заступник начальника Служби

Про роботи на дорозі Р-51 Мерефа-Лозова-Павлоград, розповів під час брифінгу заступник начальника Служби

Про ремонтні роботи, які тривають на автошляхах регіону, повідомив під час брифінгу 23 серпня заступник начальника з експлуатаційного утримання Служби автодоріг у Харківській області Михайло Богатир.

Продовжуються роботи на дорозі Мерефа- Лозова – Павлоград.

«Забезпечено основний проїзд на ділянці від Мерефи до Лозової. Закінчені роботи з улаштування нижнього шару асфальтобетону. Виконуються роботи з укріплення узбіччя, встановлення дорожніх знаків, бар’єрних огорож. Незабаром почнеться нанесення тимчасової розмітки. Розпочались роботи з влаштування майданчику, на якому буде розміщено ваговий комплекс», – розповів заступник начальника з експлуатаційного утримання Служби автодоріг у Харківській області Михайло Богатир.

Він нагадав, що паралельно на цій трасі ремонтують чотири мости. Також на дорогах обласного значення в області продовжуються роботи з експлуатаційного утримання: бригади автодору фарбують павільйони, прибирають сміття, скошують траву на узбіччях тощо.

 

Прес-служба САД у Харківській  області.