Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Про роботи, виконані на автошляхах протягом тижня, розповів на брифінгу 06 серпня заступник начальника Служби

Про роботи, виконані на автошляхах протягом тижня, розповів на брифінгу 06 серпня заступник начальника Служби

Про ремонтні роботи, які тривають на автошляхах регіону, повідомив під час брифінгу 06 серпня заступник начальника з розвитку доріг Служби автодоріг у Харківській області Сергій Пляка. Завдання по запланованих на цей рік об’єктах виконано на 94%.

«Залишилися незначні роботи на дорозі Мерефа - Лозова – Павлоград. Продовжуються роботи нанесення розмітки, влаштування узбіччя, встановлення нових дорожніх знаків. Також з наступного тижня робітники почнуть влаштовувати бар’єрне огородження», - сказав Сергій Пляка.

Виконуються роботи на чотирьох штучних спорудах, що розташовані по цій трасі. «Закінчені роботи з влаштування бетонних плит. Асфальтобетонне покриття влаштовано на шляхопроводі в Лозовій і мосту в Іванівці. Наступного тижня заплановані роботи з укладання асфальтобетону на шляхопроводі в Катеринівці та Таранівці. Залишиться встановити поруччя та необхідні дорожні знаки», - сказав Сергій Пляка.

Роботи йдуть активно й на аварійному мосту біля Пісочина.

 

Прес-служба САД у Харківській  області.