Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Про роботи, виконані на автошляхах протягом тижня, розповів на брифінгу 07 червня заступник начальника Служби

Про роботи, виконані на автошляхах протягом тижня, розповів на брифінгу 07 червня заступник начальника Служби

Про ремонтні роботи, які тривають на автошляхах регіону, розповіли під час брифінгу 7 червня.

Так, заступник начальника з експлуатаційного утримання Служби автомобільних доріг у Харківській області Михайло Богатир відзначив, що роботи на дорозі Дергачі - Козача Лопань тривають – вже облаштовано близько 1 км покриття. Роботи, за словами дорожника, продовжаться й на вихідних та триватимуть протягом червня.

Також розпочаті роботи з облаштування основи покриття для подальшого укладання шару асфальтобетону на дорозі Старий Мерчик - Мурафа - Краснокутськ.

За інформацією заступника начальника з експлуатаційного утримання САД у Харківській області, вже завершено вкладання асфальтобетону на дорозі Харків - Зміїв - Балаклія - Гороховатка, тривають роботи з облаштування узбіччя.

На іншій дорозі державного значення – Мерефа-Лозова-Павлоград проводять ремонт одразу на трьох ділянках. «У цілому за об’ємами виконання робіт ця дорога - одна з перших. Зараз на різних ділянках проводяться такі роботи, як влаштування основи покриття та укладання асфальтобетону, фрезерування, укладання вирівнювального шару. Крім того, на цій дорозі - на визначених ділянках - буде збільшено шар асфальтобетону на 30 см, відповідно будуть підніматися й узбіччя», - зазначив Михайло Богатир.

На інших шляхах проходить ямковий ремонт: Чугуїв – Печеніги - Великий Бурлук, окружна дорога Харкова, Київська траса, Харків – Золочів – КПП «Олександрівка», Мерефа - Зміїв, Харків - Зміїв – Балаклія - Гороховатка.

 

Прес-служба САД у Харківській  області.