Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Про роботи, виконані на автошляхах протягом тижня, розповів на брифінгу 12 липня заступник начальника Служби

Про роботи, виконані на автошляхах протягом тижня, розповів на брифінгу 12 липня заступник начальника Служби

Про ремонтні роботи, які тривають на автошляхах регіону, повідомив під час брифінгу 12 липня заступник начальника з розвитку доріг.

Так, за даними заступника начальника з розвитку доріг Служби автомобільних доріг у Харківській області Сергія Пляки, з 76 запланованих кілометрів на автомобільній дорозі Р-51 Мерефа - Лозова – Павлоград відновили 51 кілометр покриття. «Нове покриття влаштовуємо на ділянці в Лозівському районі, сьогодні плануємо розпочати роботи на ділянці в селищі Краснопавлівка, а за цим населеним пунктом вже готується основа під вкладання нового асфальтобетону. Роботи йдуть планово».

Також тривають роботи на 4 штучних спорудах, які розташовані на дорозі Мерефа - Лозова - Павлоград. «Ми плануємо завершити роботи на штучних спорудах наприкінці вересня», - сказав Сергій Пляка.

За його інформацією, також цього року розпочали відновлювати пішохідні доріжки на містку через річку Лопань у районі окружної дороги. Тут демонтували старі тротуарні блоки, тривають підготовчі роботи до бетонування.

 

Прес-служба САД у Харківській  області.