Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Про роботи, виконані на автошляхах протягом тижня, розповів на брифінгу 13 серпня заступник начальника Служби

Про роботи, виконані на автошляхах протягом тижня, розповів на брифінгу 13 серпня заступник начальника Служби

Про ремонтні роботи, які тривають на автошляхах регіону, повідомив під час брифінгу 13 серпня заступник начальника з розвитку доріг Служби автодоріг у Харківській області Сергій Пляка.

На даний момент дорожники повністю закріпили частину третього прольоту на пошкодженому шляхопроводі. На об’єкті влаштовують фундаменти для мостових інженерних конструкцій.

«У понеділок відбулася рада Державного агентства автомобільних доріг з питання відновлення споруди. План першочергових робіт був затверджений. У подальшому  агентство, скоріше за все, рекомендуватиме капітальний ремонт споруди. У середу шляхопровід оглянув керівник «Укравтодору». Нам поставлені строки – відновити рух до кінця цього року. Це стислі терміни, але ми будемо робити все можливе. Після встановлення МІКів ми перейдемо на цілодобову роботу. Зараз на об’єкті працюють близько 20 будівельників, але коли почнуть влаштовувати регелі, кількість робітників збільшиться», - розповів Сергій Пляка.

«Ми маємо кошти на закупку матеріалів та першочергові роботи у загальному фонді експлуатаційного утримання. Керівництво «Укравтодору» також запевнило нас, що фінансування на відновлення шляхопроводу буде виділено», - зазначив заступник начальника Служби.

Також він повідомив, що практично всі роботи з ремонту доріг державного значення в області, що були заплановані на цей рік, виконані.  Залишилося завершити роботи на дорозі Мерефа - Лозова - Павлоград. Вони виконані на 97%, сьогодні там наносять дорожню розмітку, встановлюють огорожу та знаки.

«Залишаються в роботі два об’єкти. Це будівництво надземного пішохідного переходу на дорозі Харків – Щербаківка в районі Екопарку: на цей рік заплановані проектні роботи та початок будівництва в листопаді – йдеться лише про підготовку фундаментів. Другий об’єкт - зміна організації дорожнього руху на дорозі Київ – Харків - Довжанській на тій само ділянці біля Екопарку. Цю роботу протягом місяця закінчмо», - розповів Сергій Пляка.

Також не припиняються роботи з ліквідації ямковості.

 

 

Прес-служба САД у Харківській  області.