Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Про роботи, виконані на автошляхах протягом тижня, розповів на брифінгу 14 червня заступник начальника Служби

Про роботи, виконані на автошляхах протягом тижня, розповів на брифінгу 14 червня заступник начальника Служби

Про ремонтні роботи, які тривають на автошляхах регіону, розповіли під час брифінгу 14 червня.

«На цей рік заплановано 14 об’єктів. За трьома з них роботи вже завершені. Це  ділянки на дорогах Харків – Вовчанськ, Харків – Зміїв – Балаклія, Чугуїв – Печеніги. Завершуються роботи на дорозі Дергачі – Козача Лопань. З 4,8 запланованих кілометрів вже відновлено 3,2 кілометра. Роботи ведуться згідно з графіком. Також майже на половину виконані роботи у напрямку до Старого Мерчика», - сказав заступник начальника з розвитку доріг Служби автомобільних доріг у Харківській області Сергій Пляка.

Ремонтні роботи ведуться на дорозі Мерефа – Лозова – Павлоград. Виконання по об’єкту становить понад 35%.

«Ремонт триває на 4 мостових спорудах: у Катеринівці, Таранівці та за Лозовою. Роботи за всіма об’єктами, які ми запланували, ведуться згідно з графіком», - сказав Сергій Пляка.

Розповідаючи про роботи з ліквідації ямковості, Сергій Пляка зазначив: щоденно на дорогах області працює від 18 до 20 бригад.

«Завершені роботи по Київському напрямку. З наступного тижня починаємо роботи з нанесення горизонтальної дорожньої розмітки. На завершальному етапі - роботи на дорозі Харків – Сімферополь - Алушта - Ялта. За напрямком Красноград - Перещепине роботи майже завершені. Сьогодні завершуємо всі роботи, які запланували на дорозі Чугуїв – Печеніги. Також завершуємо ділянку на дорозі Харків – Вовчанськ. Працюємо в Балаклійському, Барвінківському, Зміївському районах тощо», - сказав Сергій Пляка.

 

Прес-служба САД у Харківській  області.