Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Про роботи, виконані на автошляхах протягом тижня, розповів на брифінгу 27 червня заступник начальника Служби

Про роботи, виконані на автошляхах протягом тижня, розповів на брифінгу 27 червня заступник начальника Служби

Про ремонтні роботи, які тривають на автошляхах регіону, розповіли під час брифінгу 27 червня.

Так, за даними заступника начальника з розвитку доріг Служби автомобільних доріг у Харківській області Сергія Пляки, на сьогодні виконано майже 53% від запланованих робіт. Зокрема, з 14 об’єктів закінчено ремонт на дорогах Харків - Вовчанськ , Харків – Зміїв – Балаклія - Гороховатка, Чугуїв – Печеніги, Дергачі – Козача Лопань, Старий Мерчик - Мурафа – Краснокутськ. На цих об’єктах планові роботи з відновлення покриття на цей рік завершені повністю. На деяких трасах облаштовують узбіччя та наносять розмітку.

«Найбільший за фінансуванням і виконаними роботами об’єкт - дорога Мерефа-Лозова-Павлоград. На ній на сьогодні з 76 км запланованого до відновлення покриття відремонтовано 39 км. Якщо говорити територіально, то вже пройшли місто Первомайський та близько 7 км залишилося до кордону з Лозівським районом. Крім того, на цій дорозі ремонтують 4 штучних споруди, всі роботи проводяться згідно з графіком. Закінчити ремонт дороги заплановано на кінець вересня», - розповів про хід робіт на автодорозі Сергій Пляка.

Також, за його інформацією, розпочаті заходи з поліпшення дорожнього руху в районі екопарку на окружній дорозі Харкова. Наразі проводиться тендерна процедура. Крім того, саме тут, на дорозі Харків – Щербаківка, буде побудовано наземний перехід. «На цій дорозі в районі екопарку планується влаштувати сучасний надземний пішохідний перехід - з ліфтами та ескалаторами. Уже є проєктний ескіз, усього проєкт розрахований на два роки. Цього року запланована розробка проєктно-кошторисної документації та початок підготовчих робіт».

Крім того, заступник начальника з розвитку доріг САД у Харківській області розповів про експлуатаційне утримання доріг. Так, генеральним підрядником ДП «Харківський облавтодор» проводяться роботи з ліквідації ямковості на дорогах державного значення. На таких напрямках, як Чугуїв - Печеніги, Харків - Вовчанськ, Київ – Харків - Довжанський роботи завершені повністю. На завершальному етапі - ліквідація ямковості на дорозі Харків - Сімферополь. На окружній дорозі та Київській трасі протягом місяця дорожники планують поновити дорожню розмітку та виконати роботи з фарбування бар’єрних огорож та поруччя на визначених ділянках. Також, за словами Сергія Пляки, у Службі вже розпочали підготовку до зимового періоду.

 

Прес-служба САД у Харківській  області.