УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Про виконану роботу відзвітував перший заступник начальника Служби на обласній комісії з питань бюджету

Про виконану роботу відзвітував перший заступник начальника Служби на обласній комісії з питань бюджету

Перший заступник начальника Служби Пляка Сергій Михайлович відзвітував про виконану роботу на обласній комісії з питань бюджету.

У своїй промові відмітив, що у 2017 році мережа автомобільних доріг загального користування Харківської області становила 9627,2 км (найбільша за протяжністю доріг в Україні). "Ми всіма видами ремонтів, всіма бюджетами відремонтували 190,2 км - це 1,9%. Якщо в цьому році матимемо бюджет удвічі більше, ніж в минулому році, ми відремонтуємо 4% доріг. Залишок не відремонтованих доріг на сьогоднішній день - до 90%". - зазначив перший заступник начальника Служби.

В поточному році, з переходом в розпорядження обладміністрації доріг місцевого значення керівники територіальних громад будуть самі визначати пріоритетні об'єкти і вирішувати - скільки грошей витратити на ремонт. Для фінансування робіт з ремонтів та утримання місцевої мережі доріг з 01 січня 2018 року в областях діють обласні дорожні фонди.

Кабмін виділив кошти на ремонт доріг державного значення в Харківській області. На відновлення 3-х автомагістралей передбачено 2 мільярди гривень. Кошти спрямують на дороги Київ-Харків-Довжанський (на ділянці від Харкова до кордону з Донецькою областю, окремими ділянками), Харків-Охтирка (друга цільова програма, затверджена постановою Кабміну, Харків-Богодухів-Охтирка) та дорогу на Куп'янськ (до кінця року там капітально відремонтують 7 кілометрів і приведуть в порядок шляхопровід в районі села Кислівка. Також за держкошти відновлять шляхопровід на дорозі Київ-Харків-Довжанський біля села Гракове і міст через річку Куп'єваха на трасі Харків-Охтирка. З ремонтом доріг місцевого і комунального значення чиновники ще визначаються. У планах - відновлення доріг на Лозову і Первомайськ, Харків-Золочів-Олександрівка, Дергачі-Козача Лопань і Балаклія-Вільхуватка).