Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Продовжується ремонт автомобільної дороги Н-26 Чугуїв-Мілове (відеоролик)

Продовжується ремонт автомобільної дороги Н-26 Чугуїв-Мілове (відеоролик)

1 березня 2020 року на автомобільній дорозі державного значення Н-26 Чугуїв-Мілове було розпочато підготовчі роботи до поточного середнього ремонту.

Станом на 10 березня 2020 року на автомобільній дорозі державного значення Н-26 Чугуїв-Мілове в межах с. Малинівка виконуються роботи з влаштування щебенево-піщаної суміші перед відновленням основи за технологією «холодний ресайклінг».
На ділянці з 5го по 6 км - продовжуються роботи з вирубки порослі.
Від с. Малинівка в бік перехрестя з автомобільною дорогою М-03 Київ-Харків-Довжанський виконуються роботи з відновлення узбіч грунтовою технікою.
Біля с. Грушівка (км 68) - розгорнуті роботи з влаштування прикрайкового лотку.
Від кордону Харківської та Луганської області в бік м. Куп’янськ розпочато підготовчі роботи з розпушення існуючого покриття перед відновленням основи за технологією «холодний ресайклінг».

Роботи тривають.

В цьому році планується завершити повний комплекс робіт на дорозі Н-26 Чугуїв-Мілове.

Нагадуємо: згідно Постанови Кабінету Міністрів від 29 січня 2020-го року №36, на ремонт автомобільної дороги Н-26 Чугуїв–Мілове, виділено 629800 тис.грн.
Заплановано повністю відновити зруйновані ділянки, влаштувати верхні шари, виконати усі заходи з безпеки дорожнього руху, відновити узбіччя. В цьому році планується введення в експлуатацію 68,4 км дороги. Тобто з урахуванням ремонтів минулих років і цього в результаті отримаємо повністю відновлену дорогу загальною протяжністю 108 км.

Довідково: автомобільна дорога державного значення Н-26 Чугуїв – Мілове (через Старобільськ) км 2+635 – км 110+735 , є однією з головних транспортних артерій, яка з'єднує Харківську та Луганську області.
Ділянка автодороги в межах Харківської області бере свій початок в м.Чугуїв, перетинає автомобільну дорогу державного значення М-03 «Київ-Харків-Довжанський», з’єднує районні центри Шевченково та Куп’янськ і закінчується на кордоні з Луганською областю.

Дорога будувалась методом всенародного будівництва в 1952 - 1956 роках. Масові роботи розпочалися у 2015 році.

 

Прес- служба САД у Харківській області