УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Пройшло виїзне засідання комітету Верховної Ради: у Харкові обговорили аварійність на дорогах. А що за цей рік зробили ми щоб цього уникнути?

Пройшло виїзне засідання комітету Верховної Ради: у Харкові обговорили аварійність на дорогах. А що за цей рік зробили ми щоб цього уникнути?

22 листопада в Харкові відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності: обговорили аварійність на дорогах. А що за цей рік зробили ми щоб цього уникнути?

У заході взяли участь народні депутати України, Генеральний прокурор України, керівник ХОДА та голова Харківської обласної ради, керівники правоохоронних органів Харківщини.
Від Служби автомобільних доріг у Харківській області, прийняв участь начальник Андрій Алексєєв.

У порядку денному питання: стан правопорядку на території міста та області щодо забезпечення безпеки на дорогах; включення до порядку денного сесії ВР проєкту Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель людей.

Отже, що вже зробили для покращення безпеки на державних дорогах області цього року?
Для підвищення безпеки на дорогах Харківщини протягом 2021 року:
- відновили більше 120 км доріг державного значення,
- використали 483078 тонн асфальтобетонної суміші,
- встановили 48 кілометрів нового бар’єрного огородження,
- встановили та замінили близько 3500 нових знаків,
- нанесли нову дорожню розмітку більш ніж на 1400 км проїзної частини,
- встановили автономне освітлення на 3-х дорогах (М-03 Київ – Харків – Довжанський, Р-46 Харків – Охтирка, Т-21-01 Мерефа – Зміїв та на штучній споруді по дорозі Н-26 Чугуїв – Мілове),
- влаштували нові пішохідні переходи з автономним освітленням в межах населених пунктів на відновлених ділянках доріг.
- для привернення більшої уваги водіями транспортних засобів при наближені до пішохідних переходів нанесено 86 блоків шумових смуг,
- влаштовано  65 нових зупинок для маршрутних транспортних засобів, в тому числі 6 із засобами інклюзивності для маломобільних груп населення,
- для зменшення аварійності на дорогах було додатково влаштовано 13 перехідно-швидкісних смуг  руху.

В пріоритетних напрямках роботи нашої Служби завжди було поліпшення стану безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах області. Дорожники постійно працюють над вдосконаленням заходів, які покращують безпеку як автомобілістів, так і пішоходів.

Окрім цього, звертаємося до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху,  звертати увагу на попереджувальні знаки, дбати про власну безпеку та безпеку інших.
У вечірній час та в умовах поганої видимості пішоходам при переміщенні пішохідним переходом слід мати одяг або значки зі світловідбиваючими частинами.