УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Проїзд на 21.01.2021 забезпечено. У найближчі дні очікується підвищення температури повітря до +6°С тепла

Проїзд на 21.01.2021 забезпечено. У найближчі дні очікується підвищення температури повітря до +6°С тепла

На ранок 21 січня проїзд забезпечено. Спостерігається мінлива хмарність. Вдень місцями можливий невеликий сніг. Вітер південно-західний, 7-12 м/с. На дорогах місцями ожеледиця. Станом на 10 годину ранку, температура повітря по області від -13°С до -18°С, вдень температура повітря підвищиться до -2°С -7°С.

За необхідністю, протягом дня будуть продовжуватись роботи з розширення узбіч від снігу та оброблення протиожеледними матеріалами автомобільних доріг.

Будуть виконуватися підготовчі роботи для подальшого водовідведення, так як, вже цієї п’ятниці температура повітря вдень підвищиться від +1°С до +6°С тепла, без істотних опадів.

Детальніше про зміну погоди: за інформацією Українського гідрометеорологічного центру з 22 січня очікується зміна погодних умов, пов’язана з проходженням циклону через Харківську область, очікується суттєве підвищення температури з подальшою відлигою та розтаванням снігових утворень. З метою забезпечення безпеки дорожнього руху, дорожники заздалегідь виконують підготовчі роботи для подальшого водовідведення. Особлива увага приділена місцям постійного скопичення води на проїзній частині та узбіччях.

У зв’язку з переходом температури через нуль градусів на дорогах області місцями може бути ожеледиця, що значно збільшить довжину гальмівного шляху та зменшить керованість автомобілем! Автомобілістам рекомендовано бути особливо уважними за кермом, дотримуватися дистанції і не розвивати високу швидкість.

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини, здійснюється постійний моніторинг стану дорожнього покриття, у т.ч. за допомогою камер відеоспостереження, що встановлені понад автошляхами. В разі ускладнення руху - телефонуйте нашому диспетчеру за номером 0573368344 та 0573367700 (цілодобово).