УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Реконструкція 25 кілометрової ділянки дороги М-03 Київ – Харків – Довжанський (Полтавський напрямок): загальне виконання становить більше 60%

Реконструкція 25 кілометрової ділянки дороги М-03 Київ – Харків – Довжанський (Полтавський напрямок): загальне виконання становить більше 60%

Тривають роботи з реконструкції ділянки автомобільної дороги М-03 Київ – Харків – Довжанський з км 395+064 по км 420+050 з боку Полтави і майже до Валок.

Загальне виконання становить більше 60%. У тому числі по основному проїзду 58%, роботи по штучним спорудам готові на 82%, та на 17% - влаштування комунікацій.

Наразі роботи ведуться з км 395 по км 417. На вказаній ділянці виконуються роботи з асфальтування, влаштування основи за методом холодного ресайклінгу, відсипання земляного полотна та відсипання шару основи.

На об'єкті працює компанія Onur Taahhut Tasimacilik.

Довідково: у 2018 році переможцем тендерної процедури на реконструкцію даної ділянки дороги стала турецька компанія Onur Taahhut, яка підписала міжнародний контракт з Укравтодором. Угода була підписана та розрахована на чотири роки.

Згідно з проектом довжина ділянки ремонту складає 25 км. Роботи планують завершити у кінці 2021 році. За контрактом, після завершення робіт, ділянка автомобільної дороги матиме по дві смуги руху в обидва напрямки і буде відноситись до I технічної категорії. Крім цього, буде встановлено освітлення на небезпечних ділянках і вжиті додаткові заходи з безпеки руху.

Фінансування виконується за рахунок МФО (Міжнародна фінансова організація), а не з бюджету України. Роботи напряму фінансуються Європейським банком реконструкції та розвитку. Контроль за виконанням робіт здійснюється по Європейській системі. Для виконання інженерно-технічного нагляду залучено французьку інженерну компанію «Еджіс». Вона і контролює виконання робіт турецької компанії «Onur Taahhut».