УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Реконструкція дороги М-03 Київ - Харків - Довжанський: загальне виконання по об’єкту становить – 20 % (відеоролик)

Реконструкція дороги М-03 Київ - Харків - Довжанський: загальне виконання по об’єкту становить – 20 % (відеоролик)

За рахунок коштів МФО виконується роботи з реконструкції ділянки автомобільної дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський з км 395+064 по км 420+050, станом на 31.07.2020 року виконано:

•    підготовчі роботи з видалення порослі та зняття рослинного шару – 52 %;
•    земляні роботи з влаштування насипу – 42 %;
•    влаштування дорожнього одягу – 18 %;
•    реконструкція мосту на км 395+719 – 21 %;
•    влаштування гофрованих труб – 37 %;

Загальне виконання по об’єкту становить – 20 %.

 

Довідково: у 2018 році переможцем тендерної процедури на реконструкцію даної ділянки дороги стала турецька компанія Onur Taahhut, яка підписала міжнародний контракт з Укравтодором. Угода була підписана та розрахована на чотири роки.
Згідно з проектом довжина ділянки ремонту складає 25 км. Роботи планується завершити у 2021 році. Після завершення робіт, ця ділянка автомобільної дороги матиме по дві смуги руху в обидва напрямки і буде відноситись до I технічної категорії. Крім цього, буде встановлено освітлення на небезпечних ділянках і вжиті додаткові заходи з безпеки руху.
Роботи виконуються за рахунок МФО. Для виконання інженерно-технічного нагляду залучено французьку інженерну компанію «Еджіс».

 

Прес- служба САД у Харківській області