УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Реконструкція дороги М-03 Київ - Харків - Довжанський: зараз роботи відбуваються на км 412 - км 442

Реконструкція дороги М-03 Київ - Харків - Довжанський: зараз роботи відбуваються на км 412 - км 442

Реконструкція ділянки автомобільної дороги М-03 Київ - Харків - Довжанський в межах Харківської області складає 25 км (км 395+064 – км 420+050).

Наразі виконуються роботи з влаштування та поширення земляного полотна на км 441 - км 442.

На км 412 - км 413 тривають роботи з досипки узбіч.

На км 417+611 виконуються роботи по підземному переходу.

Крім цього, продовжуються роботи з реконструкції мосту на кордоні з Полтавською областю км 396.

Щоб знайти місце розташування на карті будь-якого кілометра, заходьте на цю сторінку: https://kmplus.org.ua/ua, прописуйте потрібний км по певній дорозі і Вам показує де ця точка або відрізок буде розташований на мапі.

Довідково: у 2018 році переможцем тендерної процедури на реконструкцію даної ділянки дороги стала турецька компанія Onur Taahhut, яка підписала міжнародний контракт з Укравтодором. Угода була підписана та розрахована на чотири роки.
Згідно з проектом довжина ділянки ремонту складає 25 км. Роботи планується завершити у 2021 році. Після завершення робіт, ця ділянка автомобільної дороги матиме по дві смуги руху в обидва напрямки і буде відноситись до I технічної категорії. Крім цього, буде встановлено освітлення на небезпечних ділянках і вжиті додаткові заходи з безпеки руху.
Роботи виконуються за рахунок МФО. Для виконання інженерно-технічного нагляду залучено французьку інженерну компанію «Еджіс».

 

Прес- служба САД у Харківській області