Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Ремонтні роботи на дорозі Мерефа – Лозова – Павлоград виконано вже на 95%

Ремонтні роботи на дорозі Мерефа – Лозова – Павлоград виконано вже на 95%

На автомобільній дорозі Р-51 Мерефа – Лозова – Павлоград роботи виконано на 95%. Цього року відновлено 76 км дороги.

Зараз, виконуються роботи з влаштування верхнього шару на ділянці від м. Лозова в бік с. Новоіванівка. Виконуються роботи з відновлення з’їздів і примикань.

Наносять дорожню розмітку на ділянці автомобільної дороги від м. Лозова в бік м. Первомайський.

Паралельно на цій автомобільній дорозі ремонтують чотири штучні споруди: шляхопроводи в районі селища Таранівка роботи виконано на 61% та поблизу Лозової роботи виконано на 90%, а також мости в селищах Катеринівка роботи виконано на 96% та Новоіванівка роботи виконано на 74%.

Виконуються ремонтно-будівельні роботи (влаштовується верхній шар з ЩМА та виконуються роботи з влаштування водовідвідних споруд) вагового майданчика в районі села Таранівка, де розташується ваговий комплекс. Там проводитимуть зважування великогабаритного транспорту.

Нагадуємо, дорога Мерефа - Лозова – Павлоград - один з найважливіших напрямків, який з’єднує Харківську область з Дніпропетровською. Щодня дорогою їздять близько 10 тисяч автомобілів. При цьому це один з найбільш зруйнованих шляхів, який не ремонтувався з моменту будівництва до 2017-2018-2019 року, близько 60 років.