УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Харківській області

» Прес-центр » новини » Ремонтно-будівельні роботи на автомобільній дорозі Р-51 Мерефа-Лозова-Павлоград йдуть за графіком

Ремонтно-будівельні роботи на автомобільній дорозі Р-51 Мерефа-Лозова-Павлоград йдуть за графіком

Про ремонтні роботи, які тривають на автошляхах регіону, повідомив під час брифінгу заступник начальника з експлуатаційного утримання Служби автодоріг у Харківській області Михайло Богатир.

Ремонти та будівництво в області наразі йдуть або за графіком, або навіть випереджаючи його. Так, трасу Мерефа - Лозова - Павлоград відновлюють уже за містом Лозова.

«Зараз роботи тривають поблизу селища Іванівка. На цьому тижні завершимо маркування дорожньої розмітки й з наступного вівторка почнемо наносити горизонтальну дорожню розмітку. Паралельно влаштовуються місця під встановлення дорожніх знаків», - розповів заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області з експлуатаційного утримання Михайло Богатир.

Він також повідомив про те, що вже наступного тижня в районі села Таранівка заасфальтують майданчик, де розташується ваговий комплекс. Там проводитимуть зважування великогабаритного транспорту. Такий само майданчик збудують і біля нової місцевої дороги – об’їзної міста Лозова.

Крім цього, на дорогах державного значення в Харківській області тривають експлуатаційні роботи, працює близько 25 бригад ремонтників.

«Виконуються роботи з ямкового ремонту, завершуються роботи з фарбування автопавільйонів на напрямку на Полтаву, проводяться роботи щодо прибирання ґрунту з-під бар’єрної огорожі, планування узбіччя, фарбування бар’єрної огорожі, нанесення розмітки, пішохідних переходів», - перерахував заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області з експлуатаційного утримання Михайло Богатир.

Серед напрямків, де працюють дорожники, - Харків – Зміїв – Балаклія – Гороховатка (між селами Слобожанське та Андріївка); Сахновщина – Ізюм – КПП «Піски»; Наталине – Зачепилівка – Перещепине тощо.

 

Прес-служба САД у Харківській  області.